2 guma

Shitet nga: Ardi 10 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gumat e veres 175/55/15 shum te mira
Viber +37744189345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim