205/55/R16 Per Bmw

Shitet nga: florian 05 Pri 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellent Per Bmw 205/55/r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim