4 Goma 195 65 16 te Dimrit

Shitet nga: Fitim 11 Dhj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma 195 65 16 te Dimrit te mira sic shifen ne foto

per me shume info:+38649609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim