4 Goma me C bandashper Touran Sharan Golf Caddy

Shitet nga: Fitim 11 Dhj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   180 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urjent goma te perdorura te sa po ardhura nga gjermania jan me profil te mire dy jane po thuajse te reja dy shifen qe jane te perdorura siq shifen ne foto,
jane per Touran ose Sharon me bandash origjinal.

Dy copa jane me C dy jane pa C.

Sa po jane ardh nga Gjermania.

Gomat gjenden ne Prishtine, kam mundesi me i sjell edhe ne Prizren ne nderkohe.Per me shume info Viber: +37744609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim