4 Goma te Dimrit me bandash original per WV 2006

Shitet nga: Fitim 11 Dhj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te perdorura te sa po ardhura nga gjermania jan me profil te mire dy jane po thuajse te reja dy shifen qe jane te perdorura siq shifen ne foto,
jane per Touran ose Sharon Golf Plus me bandash origjinal.

Dy goma jane me C dy goma jane pa C
Sa po jane ardh nga Gjermania.

Gomat gjenden ne Prishtine, kam mundesi me i sjell edhe ne Prizren ne nderkohe.Per me shume info Viber: +37744609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim