4 Goma te veres per Vetur Sharan&Ford

Shitet nga: Goma 22 Nën 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 Gom ta veres per veturen (Sharan&Ford, gomat jan e ruajtura Nuk jan te demtuara) 2015/55 R16, pres bleres serioz. gomat jan blere para 2 viteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim