4 bandash t'hekrit per golf 4

Shitet nga: Mergim 03 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandash t'hekrit per golf 4 ne gjendje shum tmir!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim