4 cop bandasha me goma komplet

Shitet nga: faruk 06 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 cop bandasha me goma dhe rrotkapne 175/70/13 gomat jon te veres bandashat bojn per gollf 2 , gjeta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim