4 goma komplet me fellne

Shitet nga: Sadat 12 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma komplet me fellne gjendje t rregullt teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim