4 goma t reja t dimrit 155 80 13 vetem 1 jav jan..

Shitet nga: gazi 26 Maj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma t reja t dimrit 155 80 13 vetem 1 jav jan perdor

4 gomat me bandash shiten per 150 ero komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim