4 gomat e dimrit 195 70 15 me C

Shitet nga: gazi 26 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat e dimrit 195 70 15 me C 40 EURO QMIMI PER COP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim