4 gomat t dimrit 13

Shitet nga: gazi 26 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat t dimrit 13 t reja jan shum pak t perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim