Alufellga

Shitet nga: Burim 12 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini me gjendje te rregullt me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim