Alufellge

Shitet nga: Burim 29 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini ne gjendje te rregull me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim