Alufellge

Shitet nga: Burim 29 Jan 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini ne gjendje te rregullt ne goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim