Aub per golf 3 edhe branikin e par

Shitet nga: arian 29 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes auben per golf 3 edhe branikun e par i kemmi edhe dyrt e golf 3 4 dyr
gjamin e par e kem per ma shum ne tel

045 465 018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim