BMW auspuh qynk - X5 iri Ndrim me 2 qynka

Shitet nga: Lumi Dje 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shitet qynka e Bmw e X 5 modelev treja vetem ni qynk ekemi asht eperdort pak pothujse ere jan origjinal inoks nuk dryshket asht iardhun prej Gjermanis
Ndrim me 2 qynka inoks per VW


Faleminderit,
Lumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim