Bandash Per Pezho Citroen 15 Te Ri Pa Persdor

Shitet nga: Fisi 28 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Bandashat per pezho citroen numer 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim