Bejm shitjen e gomav te reja dhe te perdorta.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Gomister ' TE REXHA ' BAIC - Lipjan 22 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
* Bejm shitjen e gomav te reja dhe te perdorta te importuara nga zvicra. Si dhe bejm balancimin e gomav. Mund te na gjeni ne fshatin Baic kumuna Lipjan Nr° 044 141 682 ose ne Viber +386 49 463 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim