FELLNE 16

Shitet nga: REMZI HOXHA 27 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE IBAJN A4 MERCEDES PASSAT 4-5 GOLLF 5-6 T4 2000 FELLNET JAN ME GOMA TE VERES 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim