Felge

Shitet nga: sahit 30 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan 4 Felge per Golf 4 me gOma te reja 16 col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim