Fellen 17 per golf 4 audi a3

Shitet nga: Xx 23 Jan 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 me gjith goma komplet jan gomat tej dikun jan te mira viber +37744400807 boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim