Fellga 17 coll me goma

Shitet nga: Mergim 30 Nën 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga 17qe me goma te veres te zeza bej ndrrim me muzik.telefon. Ose diqka qe me konvenon . Viber 0037744689152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim