Fellne+ goma nga zvicrra

Shitet nga: Lipjan 17 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat me fellne alumini te ardhuna nga zvicrra. Modeli pirelli. 205-65-15. Jon 90% te reja. Jon shum ma te gjana se 15 normale... shum shum te ruajtne. E kan te kryer edhe ballancimin .. Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim