Fellne

Shitet nga: mehdi 02 Pri 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 me kater vrima arsyja shitjes se em duhen 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim