Fellne

Shitet nga: Burim 14 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 par bandash alumini me goma te reja ne gjendje te rregullt 200 vs 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim