Fellne 14 Urgjent

Shitet nga: egzon 05 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 14 me 4 shtrafa pa Goma 175.65.14 fellnet jon te mira soq po shihen nfoto urgjentt shiten pres bleres serioz mund te kontaktoni edhe ne viber GJITHASHTU EDHE 4 BANDASH 14 me 4 shtrafa pa Goma 175.65.14 BANDASHAT HIM EDHE NDRRIM ME NAJ PAL FELLNE PO EDHE ME NAJ GJE TJETER QE ME KONVENON JU MIRPRES tel ket nr 045-907-713---------VIBER +377-45-907-713
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim