Fellne 14 me guma te reja

Shitet nga: blerti 07 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet 14 ?me guma te reja nuk dridhin original te golf 3 te interesuarit net lajmrohen 200 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim