Fellne 15 per vw

Shitet nga: behar 08 Dhj 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 15 per vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim