Fellne 15 mercedezit qmimi volitshum

Shitet nga: Xxxxx 10 Sht 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellge 15 shum trujtun nrregull jon qmimi aipas marrveshjes qmimi volitshum arsyja nuk meduhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim