Fellne 15 per opel,fellnet jane shume te mira

Shitet nga: agim 19 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose beje ndrrimin e fellneve 15 per opel
çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim