Fellne 15-she

Shitet nga: Bashkim 20 Qer 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15-she me goma të verës.
Fellnet jon me katër shtrafa dhe bojn për Audi, Ford, Opel etj. Sepse janë me lluft pra përshtaten me disa lloj të veturave.
Gomat të të përdorura dy vite dhe kanë madhësi 195/55 të llojit Marshal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim