Fellne 15 shiten dhe ndrrohen

Shitet nga: Fellne 07 Mar 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 per opel.ndrrim i mundshem me 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim