Fellne 15

Shitet nga: Arber 07 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me goma,gomat jan te dimrit fellnet jan te mira te ardhura nga Anglia
Viber:049283315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim