Fellne 15

Shitet nga: Arber 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me goma,gomat jan te dimrit ve,fellnet jan te mira kan qen te montuara ne WV passat
Qmimi me goma 190
Pa goma 110
Viber:0038649283315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim