Fellne 15

Shitet nga: Burim 17 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15coll me goma M+S gomat jan mesatare qmimi 230€ ose boj ndrrim 17coll dhe mund të shkruani Viber +386 49 354 723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim