Fellne 16 me goma te dimrit

Shitet nga: korab 03 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 me goma te dimrit 205/55/16 jon aliazh i kromit universale bojn per audi golf seat skoda opel mercedes bmw etj jon te ardhura nga zvicrra
VIBER +4368120790507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim