Fellne 16

Shitet nga: Meli 05 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per audi me goma dimrit te reja

Shs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim