Fellne 17

Shitet nga: Njazi 07 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 pa guma jon shum te rujtne te mir siq ishifni edhe foto jon me
5 shtrafa qmimin ekam 300 euro
Bojn per mercedes edhe shum
Kerren tjera ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim