Fellne 17

Shitet nga: Njazi 07 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 pa guma shum temira jon bojn per mercedes edhe shum kerre tjera muni me thirr edhe ne viber +386 4 957 6734
Qmimi 299 euro 4copa felln
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim