Fellne 17 coll

Shitet nga: Sh 06 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17" me goma dimrit 1 dimer te reja
Per gollf 5 -6 audi a3 a4
+37744999249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim