Fellne 17 coll per bmw 730

Shitet nga: Xxxx 18 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR   350 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma dimri per bmw 730 x3 x5 etj
255/65/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim