Fellne 17 coll per bmw 730

Shitet nga: Xxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim