Fellne 17 me goma

Shitet nga: Xxx 22 Jan 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shef fellne 17 me gjith goma komplet jan boj per gollf 4 audi a3 qmim i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim