Fellne 17

Shitet nga: Avni 14 Mar 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim