Fellne 18 original auqi q5

Shitet nga: Fisnik 07 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 audi q5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim