Fellne 18-she vetem 2 copa

Shitet nga: FELLNE 17 Tet 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellent jan ne gjendje te mir jan te ardhura nga zvicrra jan vetum 2 copa viber +37744492505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim