Fellne 18 she 2coll

Shitet nga: Fellne 21 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhura nga zvicrra jan shum te ruajta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim