Fellne 18-she per BMW 2coll

Shitet nga: Fellne 21 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te rujta jan te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim