Fellne 18-she per BMW 2 cop

Shitet nga: Fellne 21 Gsh 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te ardhura nga zvicrra jan shum te rujta per ma shum na kontaktoni ne viber +37744492505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim